Wielkie Otwarcie parku iluminacji Lumina Park - Magiczna Podróż Blachere

Polecane, Pozostałe
Lumina Park - Kraina Marzeń Blachere

Informacje od Organizatora:
Lumina Park powraca do Bydgoszczy! Zapraszamy na Wielkie Otwarcie już 3 listopada!
BILETY DOSTĘPNE na bilety.luminapark.pl
W tym sezonie, wraz z firmą Blachere Illumination, zapraszamy was na „Magiczną Podróż Blachere”!
Wkrótce będziecie mogli odkrywać zupełnie nowe, niesamowite świetlne scenerie w parku iluminacji w Myślęcinku! Na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku, położonego przy ulicy Rekreacyjnej, już 3 listopada rozbłyśnie iluminowana atrakcja - "Magiczna Podróż Blachere”.
Dacie radę oprzeć się słodkiej pokusie w Wielkim Księstwie Łakoci? A może zamiast tego dosięgnie Was strzała Kupidyna w Zjednoczonym Królestwie Miłości? Te i inne krainy tylko czekają na Wasze odkrycie w naszym Parku!
W tym sezonie, całkowicie premierowo, Biuro Podróży "Lumina" zaprasza was na prawdziwą podróż. Wchodząc do Parku otrzymacie paszporty. Pamiętajcie o tym, aby przekraczając granicę, zebrać pieczątkę z kolejnego kraju! Dla każdego, kto odwiedzi wszystkie nasze krainy i zbierze pieczątki, przygotowaliśmy upominek.
Oprócz kilometrowej ścieżki zwiedzania, przygotowaliśmy dla Was także punkty gastronomiczne z napojami (gorąca czekolada, grzaniec, kawa, herbata) oraz jedzeniem na wynos (frytki, churros)
WAŻNE INFORMACJE
3.11 Zaczynamy o 18:30!
Godziny otwarcia są zależne od zachodów słońca. W pierwsze dni po otwarciu (od 4.11 do 09.11) park iluminacji pozostanie otwarty od godziny 16:30 do godziny 21. Ostatnie wejście odbywa się o godzinie 20. Pamiętajcie, aby sprawdzić godziny otwarcia naszego Parku, jeśli wybieracie się w późniejszym terminie!
Do Parku Iluminacji bez trudu możecie zabrać swojego psa na krótkiej smyczy
Na terenie Parku można przebywać bez limitu czasowego
PARKING
Darmowy parking znajduje się przy pętli tramwajowej przy ul. Rekreacyjnej.
Możliwy dojazd tramwajem 1,2 i 10 do pętli oraz autobusem 52.
Połowę dochodu z każdej sprzedanej pocztówki przekazujemy dla Stowarzyszenie Łatwo Pomagać.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl