Zwidy + Lucas Flint i Kryowake - koncert

Zakład? klubokawiarnia
Zakład? klubokawiarnia

Bilety: goout.net/pl/bilety/zwidy/mpot/

Zwidy ruszają w jesienną trasę! Będzie smutno i deszczowo, czyli najlepiej.
ZWIDY
Warszawscy przodownicy emo na trasie promującej nową płytę "Nigdy nie będę taki, jak bym chciał". Matematyczne rytmy i ładne piosenki o godzeniu się z porażką i beznadzieją. 6 lat na scenie, koncerty z uznanymi zagranicznymi gwiazdami i mnóstwo przygód na koncie.

Lucas Flint to łódzki projekt DIY Piotrka Krzemińskiego. Jego twórczość jest delikatnym tańcem między gatunkami takimi jak bedroom pop, lo-fi jazz i psychedelic R&B. Zestawienie brzmienia gitary i syntezatorów, tworzy lekkie, chilloutowe, otulające refleksyjną atmosferą dźwięki.
Na koncertach Piotrkowi towarzyszy Kryowake, czyli Jędrzej Kołecki - multiinstrumentalista i artysta audiowizualny związany z bydgoską sceną muzyczną. Ich muzyczna współpraca, trwająca od 2019 roku, zaowocowała wydaniem dwóch koncertowych EP oraz pochodzącego z najnowszej płyty Lucas Flint singla “Miasto”.
Od 2017 roku Lucas Flint wydał kilka albumów oraz wiele singli, w tym cieszący się największą popularnością utwór "Maj", który na Spotify osiągnął ponad 1.5 miliona odsłon i przez kilka miesięcy znajdował się na pierwszych miejscach playlisty Alternatywna Polska.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl