Dentobus - akcja Mars Polska i sieci sklepów Biedronka

2023-10-20 21:00
Bydgoszcz, Biedronka przy ul. Grunwaldzkiej 284

Informacje od Organizatora:
Dentobus odwiedzi Bydgoszcz. To wspólna akcja Mars Polska i sieci sklepów Biedronka
Bydgoszcz znalazła się w gronie dziesięciu polskich miast, które odwiedzi mobilny Dentobus. Z bezpłatnego przeglądu będą mogli skorzystać klienci sklepu Biedronka przy ul. Grunwaldzkiej 284.
Już od ponad 10 lat w Polsce prowadzony jest program „Dziel się Uśmiechem”. To wynik współpracy Polskiego Czerwonego Krzyża i MARS Polska, oraz partnerów merytorycznych: Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. Dzięki tej inicjatywie już prawie milion uczniów w całym kraju wzięło udział w zajęciach edukacyjnych, skupionych wokół prawidłowej higieny jamy ustnej. Teraz misja „zdrowe zęby” wyjeżdża na ulice polskich miast. Z przeglądów dentystycznych będą mogli skorzystać klienci sklepów Biedronka.
W piątek 20 października Dentobus przyjedzie do Bydgoszczy. Jego załoga będzie czekała na pacjentów na parkingu sklepu Biedronka przy ulicy Grunwaldzkiej 284. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest okazanie paragonu za zakupy w Biedronce za minimum 50 zł, na którym będzie m.in. widniała nazwa dowolnej gumy bezcukrowej marki Orbit®. Zakup musi być zrealizowany w dniu stacjonowania dentobusu przed jednym ze sklepów Biedronki.
Zainteresowani będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnego przeglądu stomatologicznego oraz dowiedzieć się jak prawidłowo dbać o zęby.
Osoby, które chcą korzystać z tej oferty otrzymają również materiały edukacyjne, przygotowane na potrzeby programu edukacyjnego Orbit® „Dziel się Uśmiechem”. Na chętnych czekać będą także gratisy z gumą bezcukrową Orbit® For Kids.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl