Z DNA SZUFLADY - koncert

Światłownia
Światłownia

Informacje od Organizatora:
Każdy z koncertów Z DNA SZUFLADY to niepowtarzalne wydarzenie. Nigdy do końca nie wiadomo, co z niej wyskoczy gdy się wystarczająco mocno nią potrząśnie.
A co może wyskoczyć? Na pewno SOUL MUSIC, czyli wszystko to co gra w duszy autorowi większości tekstów i muzyki. Można się spodziewać piosenek z szeroko rozumianej krainy łagodności, piosenki autorskiej, poetyckiej, ale nie zabraknie też szczypty bluesa, odrobiny mocniejszych dźwięków… Na pewno pojawią się nastrojowe ballady, które zatańczą razem z żywszymi melodiami okraszonymi niejednokrotnie żartobliwymi tekstami.
Z DNA SZUFLADY to projekt, którego korzenie sięgają początku XXI wieku. W obecnej postaci funkcjonuje od końca 2021roku.
Szuflada pomimo krótkiego stażu po reaktywacji zdążyła zaznaczyć swoja obecność na wielu ogólnopolskich festiwalach (m.in YAPA w Łodzi, Kropka w Głuchołazach, Spływarka w Warce, Z innej Bajki w Bydgoszczy, Wrzosowisko w Kędzierzynie Koźlu).

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl