Skarpetka NIE do pary - Bookspresso z Anną Dolińską-Fojut

Zakładka
Zakładka

Informacje od Organizatora:
Rozmowy z dziećmi na tematy trudne, dotyczące chorób czy niepełnosprawności, często są odkładane na później lub całkowicie pomijane. Warto, zwłaszcza w październiku - miesiącu budowania świadomości o zespole Downa - zwrócić uwagę na to, jak rozmawiamy o tym z najmłodszymi.
W cyklu Bookspresso gościmy Annę Dolińską-Fojut, autorkę książeczki "Skarpetka NIE do pary - krótka opowieść o zespole Downa", która jako rodzic zmierzyła się z koniecznością wyjaśnienia synowi i otoczeniu, czym jest, co oznacza i z czym wiąże się zespół Downa drugiego z synów.
Czy wiecie, dlaczego używamy symbolu skarpetki? Odpowiedź na to i inne pytania znajdziecie w pięknie ilustrowanej, adresowanej do najmłodszego czytelnika lekturze.
//prowadzenie: Ania Spychaj; zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy//

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl