Młode miasto - debata

Młyny Rothera
Bezpłatne, Pozostałe
Młyny Rothera

Stowarzyszenie Bydgoszcz G10 rozpoczyna projekt "Młode Miasto", którego celem jest analiza wyzwań oraz propozycje rozwiązań dotyczących młodych ludzi w Bydgoszczy.

Pierwszym etapem projektu jest zbieranie danych, w tym mini ankieta online, a kolejnym debata współorganizowana z Młynami Rothera .

Podczas dyskusji w gronie ekspertów z branż biznesu, kultury oraz edukacji będziemy wspólnie szukać pierwszych rekomendacji. Oczywiście ważnych głosów we wspomnianych środowiskach jest tyle, że w naszych założeniach to pierwsza debat o tej tematyce. Oczywiście do dyskusji serdecznie zapraszamy również wszystkich mieszkańców:

Piątek 27 października 2023 roku

godz. 18.00 - 19,00 Młyn - I piętro

(Wkrótce więcej szczegółów)

Jeśli chcesz nam pomóc, a zwłaszcza jeśli wokół siebie masz młodych ludzi, poświęć chwilę na na krótką ankietę. Chcemy poznać głos młodych, ale nie tylko młodych mieszkańców.

LINK do ankiety:

Projekt "Młode Miasto" jest elementem programu

„Debiuty w partycypacji”. Powstał przy wsparciu Fundacji Stocznia i finansowany jest ze środków programu CEBRICS - USAID.

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl