Bydgoskie Klasyki Nocą

Bezpłatne
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Informacje od Organizatora:

Stowarzyszenie Bydgoskie Klasyki zaprasza na prawdopodobnie ostatnie w tym roku spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji.
11 października, w godzinach (wyjątkowo )17:00-19:00, pierwszy raz na Terenie Bydgoskiego Centrum Targowo Wystawienniczego przy ul. Gdańskiej 187 w Bydgoszczy, spotkają się ponownie fani klasycznej i nietuzinkowej motoryzacji.
Spodziewany jest udział pojazdów z całego regionu.  Pojawią się samochody i motocykle  zza oceanu, produkcji zachodniej, jak i z dawnego bloku wschodniego. Na ostatnich edycjach było ponad 200 pojazdów.
Wzorem poprzednich edycji, na teren imprezy zapraszane są pojazdy wyprodukowane przed 1989 rokiem oraz te, których seria modelowa rozpoczęła się przed  ’89.
Pojazdy młodsze oraz wyjątkowe w historii motoryzacji mogą wziąć udział w wydarzeniu za zgodą organizatora.
Regularnym gościem na  klasycznych spotkaniach jest ekipa telewizyjna TVN Turbo.

Udział w imprezie jest bezpłatny.
Podczas imprezy będą udostępnione foodtracki Restauracja Naturalna, Super Hot-dog, Pan Van Lody

----------------------------------------------------------------------

Prośba od Urzędu Miasta oraz BCTW: osoby, których pojazdy "znaczą teren", proszone są o zabezpieczenie powierzchni pod nim.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl