Babi Targ - Jesienne wietrzenie szaf w CH Rondo

Centrum Handlowe Rondo
Centrum Handlowe Rondo

Informacje od Organizatora:
W sobotę, 14 października, w Centrum Handlowym Rondo odbędzie się kolejna edycja Babiego Targu, która da mieszkańcom i mieszkankom Bydgoszczy oraz okolic możliwość przewietrzenia swoich szaf! Ten dzień będzie kulminacją trwającej od środy, 11 września, akcji zbierania ubrań na rzecz Stowarzyszenia im. Sue Ryder!
Twoja garderoba pęka w szwach? Chciałabyś znaleźć nowy styl na nadchodzące sezony, a przy okazji zadbać o planetę i nowy dom dla Twoich ubrań? To dobry moment na przewietrzenie szaf! 14 października będziesz mogła puścić w obieg swoje rzeczy – wystarczy, że zarezerwujesz bezpłatne miejsce na Babim Targu.
Aby się zapisać, odwiedź stronę www.babilad.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny od 26 września do wyczerpania miejsc.
Babi Targ to niejedyna atrakcja tego tygodnia w CH Rondo! Osoby, dla których idea ruchu less waste jest bardzo ważna na pewno ucieszą się z możliwości oddania ubrań na rzecz Stowarzyszenia im. Sue Ryder.
W dniach 11-14 października w godz. 11:00 – 19:00 za każde 5 kg używanych ubrań, klient może otrzymać torbę - shopperkę wykonaną z używanych bannerów reklamowych! Niepotrzebne bannery reklamowe, które kiedyś dekorowały witryny CH Rondo, zostały przerobione na wytrzymałe torby na zakupy i to właśnie takie torby będą wydawane klientom.
Stoisko zbiórki ubrań będzie zlokalizowane na poziomie I w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia.
Babi Targ to wielka akcja wietrzenia szaf, najstarsza impreza tego typu w Polsce, organizowana regularnie od 2007 roku w wielu miastach w Polsce, m.in. w Poznaniu i w Bydgoszczy.
Babi Targ jest doskonałą okazją, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię oraz świetną alternatywą dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia. Na Babim Targu ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki w portfelu.
„Babi Targ to wyjątkowe wydarzenie – mówi organizatorka, Joanna Stankiewicz – w ciągu kilku godzin można nie tylko wywietrzyć szafy, ale również nawiązać nowe znajomości. Co ważne, ubrania, które kupujemy nie są anonimowe – mają swoją historię!”.
Szczegóły organizacyjne, w tym regulamin znajdują się na stronie www.babilad.pl.

odbywających się w  Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl