Bookspresso z Michałem Rudnickim

Zakładka
Zakładka

Informacje od Organizatora:
Tym razem Gościem Bookspresso jest Michał Rudnicki, biegacz ultra, ultras, ultra biegacz... - ciężko wybrać odpowiednią nazwę, kiedy to, co robi, wymyka się definicjom. Miłośnik gór i biegów górskich, tych na 110, 240 i 500 km. Bieg nad morze, 100 km po bieżni stadionowej czy bieg przez dwie doby bez snu to tylko niektóre z jego dokonań. Lokalnie działa na rzecz Puszczy Bydgoskiej.
Czym jest dla Michała bieganie? Co czyta Ultras i czy ma czas na czytanie? Jak przebiec GSB z plecakiem 15L? Jak wygląda niezbędnik ultra biegacza? Czy kilometry kiedyś się kończą?
Wpadnijcie do Zakładki, aby przy dobrej kawie posłuchać górskich opowieści.
Zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl