Jedno Miasto Trzy Kultury edycja VII - koncert Mikromusic

Bydgoszcz, Rynek w Starym Fordonie
Bezpłatne

Informacje od Organizatora:
Z przyjemnością zapraszamy was na niezapomniany wieczór pełen muzyki, emocji i artystycznych doznań! Przygotujcie się na koncert zespołu, który jest prawdziwą perłą na polskiej scenie muzycznej - MIKROMUSIC!

To niezwykłe wydarzenie odbędzie się na naszym staro fordońskim rynku 24 września 2023 roku o godzinie 19:00. Mikromusic to formacja, która zaskakuje swoją unikalnością i niezwykłym brzmieniem, łącząc elementy folk, popu, jazzu i elektroniki w niepowtarzalny sposób. Ich teksty są głębokie i emocjonalne, a muzyka przenosi nas w magiczne światy, pełne pięknych dźwięków.

Jedno Miasto Trzy Kultury to cykliczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu, które ma na celu poszerzenie wiedzy na temat historii dzielnicy oraz służy integracji lokalnej społeczności.
Tegoroczna edycja została poświęcona młodym harcerkom, które były więzione za walkę o wolną Polskę.
Harmonogram wydarzenia:
13:00 Wystawa uliczna „Więzione za wolność”
14:00 Wycieczka „Droga na fordoński Zamek” Start-PKP Fordon
16:00 Projekcja filmu dokumentalnego w Synagodze
„Nie poddać się, a zwyciężyć”
16:30 Oficjalne Otwarcie i przedstawienie trwających prac Muralu na budynku więzienia przez Ministra Łukasza Schreibera
18:00 Koncert zespołu „Miód”
19:00 Koncert zespołu „Mikromusic”
Zadanie publiczne pt.: "Nie poddać się, a zwyciężyć" - upamiętnienie więźniarek politycznych okresu 1945-1956 w ZK Fordon współfinansowane ze środków otrzymanych z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl