MUZOPOLIS - Koncert gordonowski

Dla dzieci
Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy na nowy sezon rodzinnych koncertów gordonowskich Fundacji Kreatywnej Edukacji. W projekcie udział biorą muzycy, którzy potrafią tworzyć cudowne doświadczenie muzyki na żywo z elementami improwizacji muzycznej oraz animacjami ruchowymi. FKE czerpie od najlepszych: pedagoga, muzyka, psychologa – Edwina E. Gordona czy Rudolfa Labana.
We wrześniu Fundacja uruchamia swój potencjał płynący z muzyki tradycyjnej. Zagrają muzycy skupieni wokół placówek edukacyjnych FKE, grający na: suce biłgorajskiej, cymbałach, bębnach obręczowych, altówce i instrumentach dętych.
Muzyka ta charakteryzuje się wysublimowaną, transową barwą podkreślającą oryginalne instrumentarium, ale również piękny, naturalny śpiew.
Zapraszamy rodziny z małymi dziećmi (do 6 lat), ale także starsze pociechy. Ponadto muzyka znakomicie trafia również do osób dorosłych, jak i seniorów. Koncert wpisuje się w projekt Muzopolis, współfinansowany przez Miasto Bydgoszcz
Współorganizatorami są: Fundacja Kreatywnej Edukacji, Polskie Towarzystwo E.E. Gordona oraz Polski Instytut Pedagogiki E.E. Gordona.
Koszt: 30 zł, rezerwacje: recepcja@palaceostromecko.pl, liczba miejsc ograniczona

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl