Europejskie Dni Dziedzictwa: Droga Jaskółki - gra turystyczna

Bydgoskie Centrum Informacji
Bezpłatne
Bydgoskie Centrum Informacji

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze turystycznej powstałej z okazji Roku Andrzeja Szwalbego – wybitnej postaci, bydgoszczanina z wyboru, który postawił na utrwalanie żywej tradycji muzycznej i dziedzictwa niematerialnego.

Andrzej Szwalbe – warszawiak z urodzenia, bydgoszczanin z wyboru. Wybrał w swoim życiu działalność na rzecz krzewienia kultury muzycznej w regionie Kujaw i Pomorza. Utrwalanie niematerialnego dziedzictwa traktował bardzo poważnie, dzięki czemu Bydgoszcz jest dziś istotnym punktem edukacji muzycznej oraz miastem wyjątkowych scen Filharmonii Pomorskiej oraz Opery Nova.
Wydarzenie jest premierą gry turystycznej, zwieńczone będzie wręczeniem nagród dla 3 drużyn – pierwszej i ostatniej, które ukończą grę w wyznaczonym czasie oraz tej, która prześle najbardziej kreatywne zdjęcie swojej ekipy zrobione podczas gry.
Gra turystyczna będzie dostępna po premierze w Bydgoskim Centrum Informacji oraz do pobrania w formie cyfrowej z serwisu miastotoplansza.pl

Gra turystyczna „Bydgoszcz – Miasto Skarbów: Droga Jaskółki” jest współfinansowana ze środków Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Lokalizacja:
Stary Rynek w Bydgoszcz,
w pobliżu Bydgoskiego Centrum Informacji

Osoba kontaktowa:   Adrian Tomasz Kozak
Telefon:   508 663 454
E-mail:   jutronauci@gmail.com

odbywających się w  Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl