BLANKA - Koncert Charytatywny PCK "Podaruj Dzieciom Serce"

2023-09-15 18:00
2023-09-15 20:00
HSW Immobile Łuczniczka
HSW Immobile Łuczniczka

Informacje od Organizatora:
Bydgoski Oddział PCK już po raz 22 organizuje wyjątkowy koncert charytatywny "Podaruj Dzieciom Serce", który wieńczy ogólnopolską akcję "Wyprawka dla Żaka". Gwiazdą wieczoru będzie laureatka Konkursu Piosenki Eurowizji - BLANKA! To niepowtarzalna okazja, aby na żywo usłyszeć jej wielki przebój SOLO! Scenę Hali Łuczniczka rozgrzeją do czerwoności także inni, lokalni artyści, posiadający w swoich repertuarach bogaty wachlarz gatunków muzycznych. Obiecujemy dobrą zabawę, a przy tym przyczynią się Państwo do wsparcia naszej akcji charytatywnej, której celem jest wyposażenie plecaków szkolnych najbiedniejszych uczniów w regionie.

odbywających się w  Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl