W Młynach jest miejsce na... - dzielenie się pomysłami! Zróbmy wspólne warsztaty, po Waszemu!

2023-07-14 12:00
2023-07-14 16:00
Młyny Rothera
Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
Wakacje w Młynach trwają w najlepsze. W każdy piątek i sobotę organizujemy dla Was ciekawe aktywności. Kilka takich różnorodnych spotkań już za nami, a co zaplanowaliśmy tym razem? Jesteście ciekawi? My też! Zapraszamy Was do udziału w warsztacie, w trakcie którego wspólnie poszukamy pomysłów na kolejne atrakcje szyte na miarę! Młyny są dla Was, dlatego zależy nam na tym, żebyśmy razem zaplanowali działania, w których będziecie chcieli wziąć udział. A pomysły wdrożymy... jeszcze w sierpniu!
Zabierzcie ze sobą znajomych i w piątek, 14 lipca wpadajcie do Młynów! Podczas spotkania naszym zadaniem będzie stworzenie możliwie długiej listy pomysłów. Aby to ułatwić przygotowaliśmy kilka kreatywnych technik, które pomogą we wspólnym ich wypracowaniu. Techniki kreatywne to zadania, które rozbudzą nasze twórcze myślenie i pozwolą wykreować niestandardowe rozwiązania. Warsztaty oparliśmy na metodyce design thinking. To podejście wykorzystywane przez wielkie marki do udoskonalania swojej oferty, korzystają z niej chociażby Apple, AirBnb, Uber, Netflix.
To zdecydowanie coś więcej niż tylko szansa na rozmowę o tym, z jakich atrakcji można skorzystać w Bydgoszczy. To szansa na realne działanie, twórczą aktywność i dobrą zabawę, jak również możliwość wspólnego wymyślenia oferty, wypełnienia przestrzeni Młynów warsztatami, spotkaniami, koncertami, piknikami, w których będziecie chcieli uczestniczyć nie tylko w wakacje.
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Mróz - zajmuje się projektowaniem usług oraz badaniami jakościowymi w procesach projektowych. Projektuje nowe usługi i usprawnia te już istniejące, aby odpowiadały na obecne i przyszłe potrzeby rynku. Realizowała projekty m.in. dla Play, Narodowego Archiwum Cyfrowego, Narodowego Centrum Kultury, Metro Properties, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Instytutu Adama Mickiewicza, Laboratorium Innowacji Społecznych. Uczestniczyła m.in. w rozwoju koncepcji gdyńskiej Wymiennikowni - Młodzieżowego Centrum Innowacji Społecznych i Designu. Prowadziła projekty badawcze mające na celu poznanie potrzeb młodzieży. Kierowniczka studiów podyplomowych Projektowanie Usług na Uniwersytecie SWPS. Ekspertka w zespole Concordia Design. Autorka fiszek poświęconych metodyce design thinking: „Jak tworzyć produkty i usług? Zrozumieć Design Thinking” oraz e-booka "Praktycznie o projektowaniu usług”.
Dla kogo? dla młodzieży (od 15 roku życia)
Cena: bezpłatnie
Zapisy? zapisz się przez formularz:
forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx...
W trakcie spotkania pracować będziemy w 5-6 osobowych zespołach (zabierzcie swoich znajomych!).

odbywających się w  Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl