Ania Karwan | Swobodnie Tour

Fabryka Lloyda

Informacje od Organizatora:
Swobodnie Electro Tour!
Już 20 maja zapraszamy na koncert Ani Karwan!
Ania imponuje charyzmą i skalą głosu. Wrażliwa, muzykalna i bardzo kreatywna w studiu, jest artystką świadomą, która potrafi zbudować piosenkę od początku do końca wywołując ciarki na plecach. Na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów. Jej głos od lat można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych i serialowych.
Otwarcie obiektu 18:00
Koncert 20:00
Bilety: I Pula 89zł, II Pula 99zł, III Pula 109zł
—> goingapp.pl/.../ania-karwan-swobodnie.../maj-2023
--> bkb.pl/93955-7e642
Karwan szerszej publiczności znana jest jako finalistka programu „The Voice of Poland” z 2016 roku, w którym okrzyknięto ją wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. Muzyka Ani jest połączeniem tanecznej muzyki rozrywkowej i romantycznych ballad z dodatkiem odrobiny rockowych brzmień. Przed wydaniem płyty wokalistka nagrała piosenkę pt. "Mam was", a w 2019 roku wydała swój pierwszy album studyjny, który zatytułowała po prostu "Ania Karwan". Płyta uzyskała status podwójnej platyny, a promowały ją trzy single: "Głupcy", "Czarny świt" i najbardziej popularny utwór pt. "Słucham Cię w radiu co tydzień", który przyniósł artystce zwycięstwo w konkursie "Premiery" podczas 56 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Dodatkowo utwór został nagrodzony przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS za najlepszą muzykę i słowa do piosenki. W 2020 roku otrzymała nominację do nagrody Fryderyka, przyznawanej przez polski przemysł fonograficzny, w kategorii "Fonograficzny debiut roku".
„SWOBODNIE TO POCZĄTEK MOJEJ NOWEJ DROGI. ZNALAZŁAM ODWAGĘ NA BŁĘDY, ZDJĘŁAM WSTYD, OCZEKIWANIA I PRETENSJE.”
*Rezerwacja loży za dodatkową opłatą - media@fabrykalloyda.pl / 797 910 048

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl