Turystyka Odpowiedzialna (Responsible Tourism) I Międzynarodowa Konferencja Turystyczna

2023-04-14 09:00
2023-04-14 16:00
Wyższa Szkoła Gospodarki
Konferencja
Wyższa Szkoła Gospodarki

Informacje od Organizatora:
Wyższa Szkoła Gospodarki wraz z Fundacją Forum Rozwoju Regionalnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza na I Międzynarodową Konferencję Turystyczną pod hasłem: "Turystyka odpowiedzialna"
Jednym z wyzwań współczesnego świata jest podążanie drogą zrównoważonego rozwoju. Jednym z odłamów tego zadania jest turystyka, która działa na rzecz ochrony środowiska i społeczeństwa. W ramach turystyki odpowiedzialnej wiele zależy od połączonych sił zarówno organizacji i przedsiębiorstw turystycznych jak i turystów. Zmieniające się trendy, korzystanie z rozwiązań ekologicznych oraz praca u podstaw mogą przyczynić się do dbałości o środowisko naturalne a szerzej planetę.
Celem tej konferencji jest wraz z partnerami i uczestnikami przedstawienie wachlarza dobrych praktyk, polityk oraz działań, które mogą przybliżyć nas do nadrzędnego celu jakim jest dbałość o środowisko.
Zależy nam aby praktycy i naukowcy mogli czerpać od siebie innowacyjne sposoby rozwoju turystyki odpowiedzialnej i zrównoważonej. Połączenie sektora nauki i biznesu to nieodłączna droga ewolucji rozwoju obu sektorów.

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl