Klub kawalerów

Teatr Polski
Spektakl
Teatr Polski

Silna i poważna deklaracja pięciu mężczyzn na temat (nie)zawierania małżeńskich związków zostaje zachwiana, gdy w progach Klubu kawalerów pojawia się kobieta. W nieugięte i bezżenne, jak dotąd, towarzystwo wkrada się wątpliwość.
W głosach pojawiają się pojedyncze zająknięcia, kroki okazują się bardziej chwiejne. Siwe włosy układają się zalotnie nad czołem, podobnie buty lśniące jak nigdy, krawaty, zdobne poszetki... Ale zaraz, panowie! Starokawalerstwo jest wszak postawą godną najbardziej wytrwałych jednostek w tym matrymonialnym społeczeństwie. Przejściowy kryzys, który byliśmy w stanie przetrwać, nie powinien prowokować decyzji pochopnych, deklaracji idących zbyt daleko. Sytuacja w trybie wręcz natychmiastowym musi powrócić do stanu pierwotnego!
Co jeśli jednak umowa między kawalerami wygasła na zawsze? Jeśli bieg zdarzeń potoczy się dalej, rozwinie się niebezpiecznie? Ta dumna życiowa dewiza, której podjęła się grupa nieco tylko podstarzałych mężczyzn, może się rozmyć wraz z pojawieniem się kolejnych postaci płci przeciwnej. Jak tylko poradzić sobie z konsekwencją wypowiedzianych już zdań? Nie uchodzi wycofać się naprędce, czmychnąć niepostrzeżenie nie zważając na skutki.  Trzeba będzie stanąć naprzeciw siebie w tej arcygroźnej bliskości drugiego ciała.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl