Jan Młynarski & Warszawskie Combo Taneczne

Miejskie Centrum Kultury
Miejskie Centrum Kultury

Jan Młynarski & Warszawskie Combo Taneczne
Jan Młynarski, Piotr Zabrodzki, Lesław Matecki, Anna Bojara, Mateusz Waśkiewicz, Tomasz Duda, Wojtek Traczyk
Jest ich siedmioro. Postanowili ocalić od zapomnienia piękne piosenki warszawskie, prezentując je we współczesnym brzmieniu i aranżacjach bliskich oryginałom. Repertuar Warszawskiego Combo Tanecznego to w przeważającej mierze piosenki przedwojenne, które 80 i więcej lat temu bawiły i wzruszały publiczność na rewiach, dansingach, a także na stołecznych ulicach i podwórkach. Zespół narodził się spontanicznie, a za jego powstanie odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Wraz z przyjaciółmi powołał do życia grupę, kierując się miłością, pasją i poczuciem obowiązku wobec tradycji, w jakiej się wychował. Szlify Warszawskie Combo Taneczne zdobywało grając na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia i w warszawskich lokalach. Wzorem muzyków sprzed lat wychowali sobie swoją publiczność, a koncertując wypracowali ciekawy, trafiający do ludzi repertuar. płyta Combo pt."Przyznaj się". Znalazło się na niej 16 piosenek głównie przedwojennych. Koncert będzie wyjątkowym spotkaniem z przeszłością, tradycją i nowym spojrzeniem.
Ceny biletów:75 PLN

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl