Pod ciemnymi gwiazdami, reż. Michael Pearce

2018-10-08 18:00
Kino Orzeł
Kino Orzeł

"Pod ciemnymi gwiazdami", reż. Michael Pearce (2017)
Młoda dziewczyna zakochuje się w nieznajomym chłopaku, który w środku lata pojawia się w nadmorskim miasteczku akurat, gdy zaczyna się seria tajemniczych zabójstw. Moll odkrywa nareszcie, jak smakuje wolność oraz czym są namiętność i pożądanie. Ale kiedy Pascal staje się głównym podejrzanym w sprawie zaginionych kobiet, którą żyją lokalna policja i społeczność, dziewczyna będzie musiała podjąć decyzje, od których nie będzie już odwrotu. Od tego momentu nie zatrzyma się przed niczym, aby osiągnąć to, czego pragnie i dowie się, do czego jest zdolna.
Zachwycający wizualnie i trzymający w napięciu, pierwszy film nominowanego do nagrody BAFTA Brytyjczyka Michaela Pearce’a, z fenomenalną rolą znanej z serialu Tabu z Tomem Hardym Jessie Buckley. Hit festiwali na całym świecie, skradł serca publiczności oraz krytyków, którzy uznali go za powalający debiut i jednocześnie dziką, pełną pasji i pożądania, uwodzicielską historię miłosną
Wstęp11/14 PLN

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl