Inny ja inny Ty - sztuka linorytu

2018-10-01 19:00
ul. Śniadeckich 4
Pozostałe

Zapraszamy na warsztaty graficzne w technice linorytu[wypukłodruku] - wprowadzenie do technik graficznych i wykonanie matrycy do druku w linoleum.
Wystawą towarzyszącą wydarzeniu będzie wernisaż Mariusz Marecki INNY ja INNY ty - Cykl prac odnoszących się do zjawiska zmienności, do ruchu nie tyle zewnętrznego co interaktywnego w relacji między ludźmi podczas spotkania z drugim człowiekiem.
MARIUSZ MARECKI - ukończył grafikę na Wydziale Artystycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Zawodowo zajmuje się produkcją filmów.
Jest twórcą w zakresie filmu, grafiki warsztatowej i rysunku.
Prowadzenie warsztatów : Jan Gordon - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu[obecnie Uniwersytet Plastyczny] autor 10 wystaw indywidualnych i prawie 100 zbiorowych. Zajmuje się grafiką warsztatową, malarstwem i projektowaniem wnętrz oraz aranżacją wystaw w Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy.
Zapisy na warsztaty prosimy wysyłać na kontakt : mklawitter@interia.pl
(liczba miejsc ograniczona)
Prace uczestników warsztatów stworzą cykl podsumowujący zaprezentowany podczas jesiennego wydarzenia. "Witryna na jesień" w Stan Użytku
PARTNERZY WYDARZENIA
Moderator Inwestycje
Wystawa Elektronika Prl-u
PATRONAT MEDIALNY
Love Bydgoszcz
ORGANIZATOR
Grupa W Działaniu

____________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń