Clubbing - Bydgoska Integracja Studencka

Soda
Soda

Ceny biletów: od 10 do 20 PLN
Rusza kolejna edycja największej Integracji Studenckiej w Polsce! Będzie to 1 edycja tego wydarzenia w Bydgoszczy! Spotkamy się po raz pierwszy w nadchodzącym roku akademickim aby wspólnie się zintegrować w najlepszym bydgoskim klubie! Ta impreza już na stałe wpisała się w kalendarz studenckich wydarzeń w innych miastach i za każdym razem zostawia po sobie nową historię! Tym razem czas pokazać jak bawi się BYDGOSZCZ! Dołącz do nas i razem z nami buduj kolejną imprezę pamiątkę - którą będziesz wspominać bardzo długo! Nowe znajomości! Wspólna zabawa i integracja! Tysiące uczestników (nie możesz tego przegapić!).
Kluby uczestniczące w wydarzeniu to:
SODA 2.0 club & lounge bar, ul. Mostowa 4
Studencie - 03 października - środa - najlepszy bydgoski klub - obecność obowiązkowa!
Regulamin:
1.Impreza odbywa się w godzinach 21.00 - 5.00
2.Impreza odbywa się wyłącznie na terenie lokalów wymienionych poniżej: SODA 2.0 club & lounge bar
3. Uczestnicy otrzymują opaskę lub wymieniają bilet na opaskę, która upoważnia do wstępu do lokali biorących udział w wydarzeniu

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl