Zobacz co czai się za winklem

Muzeum Mydła zaprasza do wspólnego świętowania 8. urodzin. W programie gwarowe zwiedzanie muzeum oraz specjalne spacery z przewodnikiem po Bydgoszczy. Urodziny odbędą się w niedzielę, 30 sierpnia, w godz. 10 - 18. Bilety w cenach 5-10 zł.

W niedzielę, 30 sierpnia organizatorzy zapraszają do wspólnego świętowania w dwóch miejscach, w Muzeum Mydła i zwiedzając Bydgoszcz.
W Muzeum Mydła przygotowano specjalne bilety w cenie 10 zł od osoby. Każdy zwiedzający tego dnia otrzyma mydlany upominek. Na miejscu czekać będzie specjalne monidło, w którym każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wejścia na wydarzenie będą odbywać się w godzinach: 10.30, 12.00, 13.30, 15.00, 16.00, 17.00.

Natomiast po mieście oprowadzą gości przewodnicy z Biura Turystyki Visite.pl, którzy opowiedzą również o gwarze bydgoskiej. Spacer potrwa  około 1,5 godziny, bilety w cenie 5 zł. Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 11.00 pod muralem Mariana Rejewskiego, przy ul. Gdańskiej.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej www.muzeummydla.pl
Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc, której można dokonać telefonicznie pod numerem 52 515 70 15 lub mailowo na adres warsztaty@muzeummydla.pl