logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Wysoki poziom bydgoskiego Elektronika doceniony w ogólnopolskim rankingu
Znamy najlepsze licea i technika w Polsce według rankingu Perspektyw. Technikum Elektroniczne po raz kolejny uplasowało się w czołówce rankingu.


To już 24. edycja Rankingu Perspektyw, który wskazuje najlepsze licea i technika w Polsce. Bydgoskie technikum już od kilku lat utrzymuje się w czołówce rankingu, który przygląda się szkołom technicznym. W 2017 roku szkoła uplasowała się na pierwszej pozycji. W tym roku bydgoskiej szkole kształcącej przyszłych elektroników i informatyków przypadła wysoka 4. pozycja prestiżowego rankingu. To identyczny wynik jak rok wcześniej. Warto przypomnieć, jak szkoła zmieniła się w ostatnich latach: nowa hala sportowa, pracownia urządzeń techniki komputerowe.

Ranking przygotowywany jest dla uczniów i ich rodziców, którzy muszą podjąć bardzo ważną decyzję dotyczącą wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Ranking "Perspektyw" stanowi pomoc dla młodych ludzi w wyborze liceum lub technikum, które doprowadzi ich do studiów i ułatwi zdobycie wymarzonego zawodu.

Informacje mogą czerpać z kilku rankingów, w tym dwóch głównych: Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2022 i Rankingu Techników 2022.

Szczegółowy ranking na www.perspektywy.pl