Co myśli pies? Dowiedz się i wesprzyj bydgsokie schronisko

Centrum Handlowe „Zielone Arkady” zaprasza na akcję „Psia edukacja”. Będzie dużo o tym, jak dbać o czworonogi, a także jak lepiej zrozumieć swojego psa. A przy okazji wesprzeć bydgoskie schronisko.

Blues, Bruno, Largo i Toro, to psy, którzy pomogą znaleźć odpowiedź na pytanie, jak naprawdę wygląda pieskie życie. 9 i 10 czerwca w Zielonych Arkadach to właśnie te pieski będą głównymi przewodnikami dzieci, które chcą dowiedzieć się więcej o opiece nad swoimi pupilami. Dzieci będą miały okazję do zapoznania się z kodeksem zachowań w towarzystwie psa, który zapewni im bezpieczeństwo oraz ułatwi budowanie więzi z pupilem. Znajdzie się również czas na przekazanie wiedzy dotyczącej żywienia czworonoga, a także sposobów jego pielęgnacji, dbania o zdrowie i dobrą kondycję.

Każdy będzie mógł nie tylko poznać obowiązki wobec czworonoga, ale też wesprzeć Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy.

Na najmłodszych wielbicieli psiaków czeka mnóstwo atrakcji; dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych i dowiedzieć się, co czują psy i jak widzą świat. Każdy, kto marzy o posiadaniu czworonożnego pupila dowie się także, jakie obowiązki na niego czekają.

„Psia edukacja” odbędzie się 9 czerwca w godzinach od 15:00 do 19:00 oraz 10 czerwca od 13:00 do 18:00.