logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Bydgoski Bieg Urodzinowy – odbierz swój pakiet startowy
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się piąta edycja Bydgoskiego Biegu Urodzinowego. Zawodnicy mogą odbierać swoje pakiety sportowe już od środy 10 kwietnia. Zapraszamy na ulicę Jezuicką 2.


Pakiety będzie można odbierać od 10 do 12 kwietnia ( środa, czwartek , piątek) w Sali Łochowskiego przy ul. Jezuickiej 2 od 9:00 do 19:00. W zestawach znajdują się koszulki techniczne, numery startowe, zwrotne chipy pomiarowe, materiały reklamowe naszych partnerów.  

Jeżeli planujecie odebrać pakiet dla innej osoby, trzeb mieć przy sobie kopię dowodu tożsamości. Może być wydruk lub zdjęcie w telefonie. Gorąco polecamy wcześniejszy odbiór pakietów, pozwoli to uniknąć kolejek przed starem. 

Pakiety będzie można także odebrać w dniu imprezy między godziną 13:30 a 14:30, ale czas ten rezerwujemy przede wszystkim dla zawodników przyjezdnych.

Bydgoski Bieg Urodzinowy to symboliczna inauguracja sezonu biegowego w naszym mieście. Już od kilku lat w kwietniu biegacze wyruszają na ulice, aby na sportowo uczcić nadanie Bydgoszczy praw miejskich. Impreza jest skierowana przede wszystkim do początkujących zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją biegową przygodę. Stąd umiarkowany dystans, symboliczne koszty wpisowego i przejrzysta formuła rywalizacji.

Bieg odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku o godz. 15.00. Start i meta zawodów na Moście Staromiejskim. Dystans to 5-kilometrowa trasa prowadząca przez ścisłe centrum Bydgoszczy. Można spodziewać się zróżnicowanej nawierzchni, schodów, zakrętów i przewężeń. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkową koszulkę i medal.