"Ora et Labora. Zakonnicy w dawnej Bydgoszczy" - Tematyczny Spacer Historyczny

Muzeum Okręgowe - Gdańska 4
Muzeum Okręgowe - Gdańska 4

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy na pierwszy w sierpniu Wakacyjny Tematyczny Spacer Historyczny - "Ora et Labora. Zakonnicy w dawnej Bydgoszczy".
6 sierpnia (sobota) 2022 r., godz. 12.00
Podczas dwugodzinnego spaceru uczestnicy dowiedzą się, dlaczego bernardyni próbowali ukraść ciało bydgoskiego burmistrza i który bydgoszczanin w habicie zasłużył się polskiej ortografii. Zwiedzający poznają miejsca związane z życiem zakonnym w dawnej Bydgoszczy.
Spacer poprowadzi Kamil Ściesiński, adiunkt w Dziale Historii Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy.
Bilet wstępu do muzeum - 8 zł
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zakupu biletów.
Bilety można zakupić:
- w kasie Muzeum Okręgowego, ul. Gdańska 4 (z wyjątkiem poniedziałków)
- przelewem na konto nr 45 1240 1183 1111 0011 0159 1497
W tytule przelewu należy wpisać: „Wstęp do MOB – tytuł spaceru – imiona i nazwiska uczestników – adres e-mail – numery telefonu”, oraz przesłać potwierdzenie przelewu na adres: nauka@muzeum.bydgoszcz.pl

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl