Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy

Informacje od Organizatora:
Sobota 21 maja 2022  g.10:00-17:00
Niedziela 22 maja 2022  g.10:00-17:00
Miejsce:  tereny zewnętrzne przy hali Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59 w Bydgoszczy
WSTĘP WOLNY!
Centrum Targowe Pomorza i Kujaw zaprasza na WIOSENNY KIERMASZ OGRODNICZY w dniach 21-22 maja od g.10:00 do 17:00. WSTĘP WOLNY!
Na miłośników zieleni czekają producenci i handlowcy oferujący różnorodny materiał roślinny do ogrodu, na działkę, czy na balkon. Zakupić będzie można m.in. drzewka i krzewy owocowe, drzewka i krzewy ozdobne, formy pienne, skalniaki, rośliny rabatowe, rozsady, cebule kwiatowe, byliny, trawy ozdobne, zioła, krzewy i rośliny jagodowe, rośliny iglaste i liściaste, róże, hortensje, piwonie, magnolie i wiele innych. Będzie też można uzyskać specjalistyczne informacje z zakresu sadzenia i pielęgnacji roślin na stoiskach wystawców.  Ofertę roślinną uzupełnią m.in. rękodzieło, figury betonowe i z kamienia, doniczki, meble ogrodowe, altany, przyprawy, miody, chleby, wyroby i potrawy regionalne. Zapraszamy ponownie na kiermasz na świeżym powietrzu przy hali Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59 w Bydgoszczy. Życzymy udanych zakupów!
Organizator: Centrum Targowe Pomorza i Kujaw
e-mail: kiermaszbydgoszcz@gmail.com

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl