logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Prawdziwe kobiety - pokaz mody kobiecej inspirowanej epoką elżbietańską

2022-03-05 18:00
2022-03-05 20:00
Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko
Pozostałe
Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko

Zobaczymy oryginalne projekty Jarosława Kamińskiego. Co ciekawe, niepowtarzalne kreacje zostały stworzone dla konkretnych modelek, które zawodowo wcale nie są związane z branżą modową. Zapraszamy więc na pokaz nieoczywisty, gdzie jedno jest pewne: kobiety emanują pięknem.
– Moje modelki zaprezentują kolekcje sukien wieczorowych inspirowanych modą elżbietańską. Tworząc tę kolekcję chciałem, aby w każdej sukni znalazł się chociaż jeden element charakterystyczny dla tamtej epoki. Są to na przykład żakardowe tkaniny, zdobienia, elementy kroju – wyjaśnia autor.
Jarosław Kamiński – od kilkunastu lat na stałe związany jest z toruńskim Teatrem Baj Pomorski. Pracował przy wykonaniu kostiumów do ponad 20 spektakli teatralnych. Współpracował ze scenografami i artystami teatru. Projektował kostiumy dla aktorów Teatru Muzycznego Mała Rewia. Kształcił się m.in. w Prywatnej Szkole Projektowania Ubioru, a doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Jego największą inspiracją są kolekcje domu mody Versace.
Wstęp wolny, zapisy. Prosimy o SMS pod nr 507 099 187, liczba miejsc ograniczona.
Weekend Kobiet w Ostromecku
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy do odwiedzin Zespołu Pałacowo-Parkowego w Ostromecku. Od 4 do 8 marca Kuchnia i Jadalnie Pałacowe zachęcają do skorzystania z oferty dań inspirowanych lokalnym dziedzictwem kulinarnym i dziejami Ostromecka. Osobom pragnącym zostać dłużej polecamy natomiast pokoje gościnne w Pałacu Nowym. Weekend Kobiet w Ostromecku może być okazją do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym lub przyjaciółek.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl