Dawid Kwiatkowski Tour

2022-03-05 22:00
Fabryka Lloyda
Fabryka Lloyda

Dawid Kwiatkowski wyrusza w wyczekiwaną przez fanów, ale i przez niego samego trasę koncertową, która będzie promować jego najnowszy, pokryty złotem tydzień po premierze album.
Bilet Meet & Greet zawiera:
spotkanie z Dawidem Kwiatkowskim
zdjęcie z artystą
wcześniejsze wejście na koncert
unikatowy gift pack
Podczas koncertów fani będą mogli usłyszeć takie hity jak „Bez Ciebie” czy „ Proste”, ale również piosenki, które towarzyszą artyście od lat.
Sam artysta mówi: „To będzie dla mnie niesamowity czas. Chcę, by show, które stworzę złapało każdego za serce i pozwoliło dać upust swoim emocjom, ale również sprawić, bym sam tego wieczoru mógł pozwolić sobie na stu procentową szczerość wobec swoich odbiorców. Nie mogę się doczekać” .

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl