logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Niedzielne granie. Planszówki w Dzień Dobry

2022-02-27 10:00
2022-02-27 13:00
Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 23
Pozostałe

Informacje od Organizatora:
Mamy dla Was coś naprawdę wspaniałego. Razem z @Projekt Zabytek postanowiłyśmy zorganizować wielkie niedzielne granie!
Kto kocha planszówki? Ręka w górę!
Zabieraj rodzinkę albo znajomych i spędźcie niezapomniane chwile przy planszówkach i popcornie! Pamiętasz z dzieciństwa te emocje?
My też!
Ale….
Projekt Zabytek myśli o tym w swoim stylu. Nie będzie to zwykłe spotkanie, bo planszówki będą niezwykłe! Każda z gier będzie z rysem historycznym w tle.
Spokojnie, nie musisz być znawcą wszystkich dat i bitew, nikt nie będzie nikogo rozliczał ze szkolnych lekcji historii. Najważniejsza jest dobra zabawa. Uzyskana wiedza i historyczne fakty będą skutkiem ubocznym naszego spotkania! Brzmi świetnie, co?
Gwarantujemy moc emocji przy próbie zdobycia „Niepodległej” oraz niemałe główkowanie przy obmyślaniu strategii obrony Warszawy w „Alarmie dla Warszawy”. Po grze „Polak Mały” każdy maluch wyjdzie od nas z hymnem Polski na ustach i nie pomyli orła z polskiego godła z gołębiem pocztowym. Dla tradycjonalistów nie zabraknie klasycznej planszówki „Szyfr Twardowskiego” – to rodzinna gra o bydgoskiej tematyce! A może Monopoly? Żaden problem, możesz stać się właścicielem włocławskich kamienic czy fabryk znajdujących się we Włocławku w grze „Włocławscy Milionerzy”.
To tylko niektóre propozycje, jesteśmy przekonane, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bo…. Projekt Zabytek ma tych planszówek wiele!
Podczas wspaniałych 3h grania Projekt Zabytek będzie do Waszej dyspozycji, pomoże z zasadami, wytłumaczy, podpowie (wiadomo w granicach przyzwoitości, jak na gracza przystało), a może nawet zaskoczy jakąś ciekawostką z regionu!
Masz lepszy pomysł na niedzielne południe?
My też nie!
Dodatkowo, zaryzykujemy stwierdzenie, że spotkanie przy planszówkach to będzie najlepsza lekcja historii dla Twojego dziecka! Zapraszamy więc rodziny z dziećmi, tymi małymi, tymi przedszkolnymi, a nawet nastoletnimi.
Ale jest jeszcze coś.
Miejsca są bardzo limitowane. Czekamy na zgłoszenia tylko 5 planszówkowych ekip. W cenie woda, herbata, kawa rozpuszczalna, mleko i tysiące ziaren prażonej kukurydzy.
Cennik za planszówkową grupę:
2 osoby – 60 zł
3 osoby – 80 zł
4 osoby – 90 zł
5 osób – 100 zł
Wiek:
od 4 lat do 99+
Jeśli na stanie rodziny jest niezainteresowany planszówkami maluch może korzystać w czasie zaciętej gry z naszej sali wolnej zabawy w cenie 20zł za 3h.
Zapisy poprzez maila:
dziendobry.chodkiewicza@gmail.com

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl