logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Koncert: Sounds of friendship

2022-02-20 19:00
2022-02-20 21:00
Zakład? klubokawiarnia
Koncert
Zakład? klubokawiarnia

Informacje od Organizatora:
"Jest pewna historia ale za gruba, żeby dzielić się ze słuchaczami."
Drugiej części wypowiedzi, nie śmiemy Wam napisać...
Projekt zrodził się z kobiecej przyjaźni, górnolotnie czy nie to kobieca siła i wspólna pasja zaowocowała tym oto wydarzeniem.
Czeka na Was szereg kobiecych klasyków, bardziej do pobujania niż "słuchania jak na koncercie".
Wystąpią:
Emilia Hamerlik to absolwentka, a aktualnie pedagog Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiegow Bydgoszczy na kierunkach: wokalistyka jazzowa oraz prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej.
Alicja Kuszowska - absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Pochodzi z Malborka, gdzie swoją przygodę muzyczną rozpoczynała już od dziecka występując w zespole wokalnym “Balbiny”, znanego z programu telewizyjnego “Od przedszkola do Opola”. Obecnie współtworzy autorski duet à la, gdzie wraz z gitarzystą Kubą Kowalczykiem pracują nad debiutancką płytą
Kacper Kasprzak – fortepian. Absolwent Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku. Obecnie student w klasie fortepianu jazzowego prof. Krzysztofa Herdzina. W latach 2014,2016, 2018 i 2021 otrzymał Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Ełku. Współpracował z m.in Grażyną Łobaszewską, zespołem Bibobit, Moniką Urlik, teatrem Kameralnym w Bydgoszczy.
Patryk Dolepski ukończył akademię im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale instrumentalnym. Obecnie jest studentem piątego roku tej samej uczelni na wydziale dyrygentury jazzu i edukacji muzycznej specjalność- instrumentalistyka jazzowa. Współpracuje m.in z Operą Nova w Bydgoszczy, Filharmonią Pomorską, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej, Teatrem Kameralnym w Bydgoszczy. Inspiracje. Vinnie Colaiuta, Larnell Lewis, Tony Williams, Buddy Rich.
Bartłomiej Werachowski - jest absolwentem wydziału Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Artystycznej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie kontrabasu. Współpracował z takimi zespołami jak: Capella Bydgostiensis, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej, Big Band Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Polska Orkiestra Muzyki Filmowej.
Bartłomiej to gitarzysta, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, swoje umiejętności kształcił nie tylko w Polsce, ale także na Uniwersytecie Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Jego inspiracje to z pewnością muzyka wschodnia. Współpracował m.in. z: Opera Nova w Bydgoszczy, Filharmonia Pomorska, Filharmonia Podkarpacka, Teuta Projekt.
start: 19:00

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl