logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu

2022-02-27 12:00
2022-02-27 19:00
Point Club
Pozostałe
Point Club

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy Was do klubu Point, aby spędzić czas w "Bydgoskiej Strefie gier bez prądu". Spotykamy się w nowym miejscu, ale wszystko inne pozostaje bez większych zmian. Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i teraz, będziecie mogli spotkać się po prostu przy stole i pograć w gry planszowe rozwijając planszówkową społeczność naszego miasta.
Bez względu na to czy dopiero zaczynacie przygodę z nowoczesnymi grami, czy jesteście prawdziwymi wyjadaczami w tej branży - znajdziecie coś dla siebie!
Zaproszenie kierujemy także do całych rodzin. Weźcie swoje pociechy i wpadnijcie do nas! Nie zabraknie gier familijnych i gier dla dzieci, abyście mogli w kreatywny sposób spędzić to niedzielne popołudnie.
Dzięki wsparciu Centrum Gier Planszowych KRUK oraz wydawców, którzy działają na polskim rynku szeroko rozumianych gier bez prądu, będziecie mogli zagrać w liczne planszowe klasyki, proste gry karciane, gry imprezowe, ekonomiczne, strategiczne czy przygodowe.
A może macie w domu swoje gry, ale brakuje Wam ludzi do grania, lub nie chce Wam się ogarniać instrukcji? Teraz to nie problem! Weźcie grę ze sobą, nie zabraknie osób, które z Wami zagrają i pomogą w razie
potrzeby z instrukcją.
Podczas naszego wydarzenia odbędzie się kolejny turniej w grę karcianą Hero Realms, który mamy nadzieję otworzy bydgoską ligę tego karcianego klasyka.
Bilety w cenie 10zł można będzie nabyć na miejscu w dniu wydarzenia.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl