Spacer Bydgoskim Szlakiem Kulinarnym

Spichrze nad Brdą (MOB)
Spichrze nad Brdą (MOB)

Informacje od Organizatora:
We współpracy z przewodnikami miejskimi, restauratorami i Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy stworzyliśmy autorski szlak w Bydgoszczy. Chcielibyśmy zachęcić mieszkańców grodu nad Brdą do zagłębienia się w kuchnię bydgoską i regionalną a odwiedzających miasto do poznania lokalnych przysmaków. Bydgoski Szlak Kulinarny ma być zbiorem miejsc, dań i napojów, które nawiązują do tradycji kulinarnych Bydgoszczy i regionu.
Start: 14:00 Muzeum Okręgowe Spichrza nad Brdą (ul. Grodzka 9-11)
Trasa: Stary Port – Hala Targowa- Stary Rynek – Długa – Bulwary nad rzeką
oprowadzanie kuratorskie po wystawie PRZEPIS NA BYDGOSZCZ
spacer z przewodnikiem po Starym Mieście – historia miejsc i potraw związanych z bydgoskimi kulinariami
4 degustacje
Czas trwania: 3h
Cena za osobę 75 zł – cena obejmuje bilety wstępu na wystawę,  przewodnika po mieście oraz 4 degustacje bydgoskich specjałów*.
* degustacje zmieniają się w zależności od pory roku i dostępności restauracji.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl