logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Spotkanie autorskie z Ewą Rynką

2022-01-13 18:00
2022-01-13 19:00
Młyny Rothera
Pozostałe
Młyny Rothera

Spotkanie autorskie z Ewą Rynką wokół najnowszej książki „Zwyczaje towarzyskie polskich mieszkańców Bydgoszczy w II Rzeczypospolitej”
Styczeń to dla bydgoszczan czas wyjątkowy, kiedy świętujemy powrót miasta do macierzy w 1920 roku. Z tej okazji zapraszamy na spotkanie z Ewą Rynką, autorką książki „Zwyczaje towarzyskie polskich mieszkańców Bydgoszczy w II Rzeczypospolitej”. Rozmowę poprowadzi dziennikarka Radia Złote Przeboje Beata Korzeniowska. Po spotkaniu w klimat dawnych lat wprowadzi nas bydgoski pianista Rafał Tworek; w ramach minikoncertu zabrzmi twórczość okresu dwudziestolecia międzywojennego w autorskich aranżacjach na fortepian solo. Wśród nich pojawią się między innymi: To ostatnia niedziela, Tango Milonga, Miłość ci wszystko wybaczy, Ach śpij kochanie, Na pierwszy znak, Już nie zapomnisz mnie.
Na spotkaniu będzie możliwość nabycia książki i uzyskania dedykacji od Autorki.
Młyny Rothera, ul. Mennica 10 (sala na 2. piętrze w Młynie)
Obowiązują zapisy pod nr tel.: 887 467 011 (w godz. 9.00-16.00)
Z uwagi na aktualne przepisy i w trosce o Państwa o zdrowie liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Podczas rozmowy telefonicznej zostaną Państwo zapytani o posiadanie certyfikatu potwierdzającego szczepienie, a w przypadku potwierdzenia – o okazanie go na miejscu spotkania. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa bardzo prosimy o kontakt, abyśmy mogli poinformować o wolnym miejscu osoby oczekujące na liście rezerwowej. Bardzo prosimy o prawidłowe noszenie maseczek podczas całego spotkania.

______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl