„Za winklem, po schódkach” vol. 2 - premiera subiektywnego przewodnika

2021-03-11 18:30
Miejskie Centrum Kultury
Miejskie Centrum Kultury

Spotkanie z Dominiką Kiss-Orską, autorką "Za winklem, po schódkach" przewodnika subiektywnego po Bydgoszczy (i nie tylko). Sama pisze tak:
"W drugim numerze przewodnika subiektywnego „Za winklem, po schódkach” vol. 2 oddaję głos naturze. W Bydgoszczy i okolicach. Odwiedzam Miedzyń, Łęgnowo, Brdyujście, ale też jeziora Byszewskie, Dolinę Osy, Brodnicki Park Krajobrazowy, Toruń. I jeszcze kilka innych pięknych miejsc. Chcę Was zaprosić w podróż, w teren, ale też do namysłu i rozmowy na temat czasu, przestrzeni i natury. Zapraszam Was na przednówku, w przededniu wiosny, żebyście mogli przygotować się do wiosennych wyjazdów. Wiosną 2020 roku zobaczyłam rozkwit przyrody w pełnej krasie i potędze. Piszę o tym w tym numerze i bardzo Wam życzę podobnej wiosny 2021.
Będę miała ze sobą 500 egzemplarzy. Mam nadzieję spotkać się z Wami na żywo. Jeśli się nie uda, na pewno spotkamy się online."
Zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Miasta Bydgoszczy.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl