logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Czy ten koncert to nie u Was: Maja Wlazły

2021-03-19 18:00
2021-03-19 20:00
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury
Koncert
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury

W kolejnym koncercie z cyklu „Czy ten koncert to nie u Was?” usłyszymy autorski projekt Maji Wlazły, która ukołysze nas relaksującymi dźwiękami oryginalnego instrumentu perkusyjnego o intrygującej nazwie handpan. W swoich kompozycjach Maja gra również na wibrafonie oraz wykorzystuje looper.
Artystka ukończyła Akademię Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Instrumentalistyka, specjalność: perkusja. Aktualnie kontynuuje studia na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Muzykoterapia, oraz na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku kompozycja, specjalność: Sound Design. Współpracowała m.in: ze studiem Punk Notion w tworzeniu ścieżki dźwiękowej gry Weakless, z projektem terapeutycznym Prosoma oraz ze szkołą tańca Samai podczas pokazów tańca orientalnego. Tworzy autorską muzykę grając solo jak i w projekcie unaayv.
Na koncert zapraszamy do Salonu Hoffman KPCK (bilety w cenie 10 zł/os. do nabycia w siedzibie KPCK*) oraz online. Wydarzenie będzie transmitowane na naszym kanale Youtube na którym będzie można je obejrzeć przez 7 dni.
* sprzedaż biletów od 22.02.2021.

 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl