logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

XI Ogólnopolski Zlot Autostopowiczów - Bydgoszcz 2020

2020-10-09 00:00
2020-10-11 13:00
Ośrodek Na szlaku Brdy
Pozostałe
Ośrodek Na szlaku Brdy

Informacje od Organizatora:
Dla niektórych autostop jest środkiem transportu, dla innych stylem życia. Dla nas - jedną wielką rodziną! Rodziną, którą tworzą ludzie zupełnie od siebie różni, ale przyciągający się wspólną energią. Jeśli tylko czujesz, że masz takową - ta przestrzeń jest właśnie dla Ciebie.
Zapraszamy Was na XI Ogólnopolski Zlot Autostopowiczów!
W tym roku nic nie jest standardowe. Nasze wyjazdy można określić „mikropodróżami”, a dalekie kraje stały się jeszcze bardziej dalekie. To nic! Porozmawiajmy o miejscach w Waszych rodzinnych okolicach, o podróżowaniu w skali mikro, o odkrywaniu tego co tutaj, w Polsce. Chcemy również powrócić do Waszych najpiękniejszych wspomnień z podróży i zainspirować się na czasy, kiedy wszystko wróci do normy. Wierzymy przecież, że tak będzie!
W tym roku chcemy, aby Zlot dał Wam mnóstwo pomysłów na wypady zgodne z narzuconymi ograniczeniami. Dlatego zachęcamy Was do przeprowadzenia prelekcji o ciekawych miejscach w Polsce, o Waszych podróżach z ostatnich lat, o miejscach, do których wracacie myślami.
Kilka lat temu odwiedziłeś Tybet i chciałbyś o nim opowiedzieć? W okolicach Twojej miejscowości znajduje się miejsce warte uwagi? Chodź do nas i opowiedz o tym na Zlocie!
Gdzie się spotkamy? W miejscu pełnym klimatu i energii sprzyjającej dzieleniu się doświadczeniami, talentami, dobrymi emocjami! Ośrodek "Na Szlaku Brdy" znacie z poprzednich edycji Zlotu - odwiedzamy to miejsce ponownie.
Szykujemy dla Was prelekcje z podróży, warsztaty sztuk przeróżnych (tych bardziej praktycznych i tych bardziej w chmurach), koncerty, gry, aktywności sportowe i noce pełne muzycznych uniesień! Oprócz tego spodziewajcie się pięknej strefy chillu, gdzie jak co roku będziecie mogli wylegiwać się (oby) w promieniach jesiennego słońca. Postaramy się, aby gorącą atmosferę umilała nam również 'Fusiarnia' z kawami, stoisko kuchni świata, ale przede wszystkim, w myśl zasady nie miejsca, a ludzie - my wszyscy!
Nie wszystko na raz! Informacje dotyczące atrakcji pojawią się już niebawem.
W terminie Zlotu może być już bardzo jesiennie. Zabierzcie więc ze sobą termosik z herbatą, ciepłe ubrania, termo na noc i coś na deszcz - jeśli miałby się pojawić! Dorzućcie garść energii, nieco zapału do działania i mnóstwo uśmiechu!
A JEŚLI CHCIAŁBYŚ NAM POMÓC…
Jeśli drzemią w Tobie artystyczne talenty – zgłoś się do naszej ART drużyny i pomóż nam stworzyć przepiękne dekoracje na terenie ośrodka.
Czujesz, że chciałbyś działać jako wolontariusz? Napisz do nas z informacją co chciałbyś robić. Każda pomocna dłoń na wagę złota.
Jeśli chcesz nam pomóc, poprowadzić prelekcję podróżniczą albo znasz kogoś, kto powinien takową poprowadzić - pisz do nas!
Jeśli masz jakieś zdolności, którymi chcesz się podzielić, potrafisz poprowadzić zajęcia z kuglarstwa, fireshow, impro, wyplatania lub jakiegoś innego ciekawego rzemiosła - chętnie przyjmiemy Cię w poczet warsztatowców! Śmiało pisz!
Kontakt do nas : autostopowicze.org@gmail.com

______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl