CzyTam Świat w Kamienicy 12. DZIEŃ DOBRY

Dla dzieci
Kamienica 12

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy ((jako Fundacja 12 Kamienica) na zmysłowe, sensoryczne spotkanie z książką i NAJmłodszymi.
O zaletach czytania mądrego rodzica nie trzeba przekonywać. Wiecie, że warto.
Niestety, praktyka pokazuje, że wielu dorosłych, jak też umiejących czytać dzieci, nie sięga po książki. Wynika to w dużej mierze z doświadczeń najwcześniejszego okresu dzieciństwa.
Oferujemy Wam sposób na rozkochanie NAJmłodszych w książkach. Zaprezentujemy Wam i Waszym dzieciom najlepsze książki dla niemowląt i przedszkolaków połączymy to z rodzicielską bliskością i zabawą rozwijającą każdy ze zmysłów (wykorzystując elementy terapii zaburzeń integracji sensorycznej). Dzięki tym zajęciom dzieci otrzymają to, czego potrzebują do harmonijnego rozwoju i na zawsze kojarzyć będą książki z Waszą obecnością i atrakcyjnym spędzaniem czasu. To da im szansę na miłość na całe życie :) Miłość do książek i wiedzy, tj. poznawania świata, czytania świata.
Warsztaty kierowane są do rodziców i dzieci o 1. do 4. roku życia. Każde spotkanie podporządkowane jest jednemu tematowi.
Koszt jednorazowego spotkania to 35 zł od pary rodzic plus dziecko.
Przewidujemy zniżki dla rodzeństwa i abonamenty.
ZAPISY (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń): email tuczytam@op.pl, w temacie wpisujcie "czytam 26", a w treści, imię i nazwisko swoje lub dziecka, wiek dziecka i swój nr telefonu. Po czym czekajcie na wiadomość zwrotną.
Zajęcia są autorskim projektem Lucyny Brzezinskiej- Eluszkiewicz.
Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz, polonistka, pedagożka, autorka scenariuszy interaktywnych zajęć z książką, promotorka czytelnictwa i animatorka kultury, a od niedawna absolwentka studiów z zakresu diagnozy i terapii SI. Mama dwóch synów. Wszystkie te kompetencje wykorzystuje w prowadzonych przez siebie zajęciach.
Formułę dla NAJmłodszych możecie podglądać tu: www.facebook.com/czytamswiat
Wykorzystana ilustracja Joanny Kłos pochodzi z książki z tekstem Marty Galewskiej-Kustry, pt. "Pucio mówi dzień dobry" wydanej przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl