logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

28. Finał WOŚP - Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl

2020-01-12 11:00
2020-01-12 15:00
Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl
Pozostałe
Dla dzieci
Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl

Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl w Bydgoszczy zaprasza na wspólne granie w takie hity jak Super Mario Bros., Chip ‘n’ Dale, Pac-Man i wiele, wiele innych hitów sprzed lat podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Będzie można obejrzeć unikalne eksponaty takie jak Vectrex – konsola z wbudowanym monitorem kineskpowym, 64-bitową konsolę Atari Jaguar z grą Doom, przenośną konsolę Sega Gamegear z tunerem TV, niedoceniony Atari Lynx a także wszystkie retro konsole ze stajni Nintendo. Do dyspozycji odwiedzających przeznaczonych będzie 5 stanowisk do grania a do obejrzenia ponad 100 eksponatów!
12 stycznia 2020 roku godz. 11:00 do 15:00 do Muzeum Konsol i Gier Wideo Prehistoria.pl, które znajduje się przy ulicy Grzymały-Siedleckiego 27, wejście od szczytu budynku.
Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl istnieje od 2011 roku i jest pierwszym Muzeum Konsol w północnej Polsce. Przez ostatnie 6 lat we współpracy z Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy, Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Bydgoszczy a także Domem Kultury Modraczek oraz Akademicką Przestrzenią Kulturalną WSG organizowało cieszące się dużą popularnością bydgoszczan wystawy konsol i gier wideo. Od maja 2018 roku Muzeum mieści się przy ulicy Adama Grzymały-Siedleckiego 27 w Bydgoszczy, gdzie można nie tylko obejrzeć stare konsole, ale także na nich pograć.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl