logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

The Blind Suns (Francja)

2019-12-15 20:00
2019-12-15 23:00
Zakład? klubokawiarnia
Koncert
Zakład? klubokawiarnia

Francuskie trio z Angers, którego muzyka oscyluje wokół ambitnego alternatywnego popu i psychodelicznego rocka, za swoje inspiracje podają zespoły różne jak The Cure, The Jesus And Maty Chain, Pretenders, The Velvet Underground czy Fleetwood Mac. Wokalistka zespołu, Dorota, jest mieszkającą od lat we Francji Polką, pewnie właśnie dlatego swój pierwszy album (2014) zatytułowali "Baltic Waves". Po jego wydaniu wyruszyli w potężną trasę koncertową – zagrali m.in. w USA, Europie (włączając w to Rosję) i w Azji (Korea Południowa).
Obecnie promują najnowszą płytę, "Offshore”, a na przełomie kwietnia i maja br zaprezentowali się w Polsce na świetnie przyjętej trasie koncertowej obejmującej 8 koncertów w największych polskich miastach, w tym świetnie przyjęty występ na prestiżowym festiwalu Spring Break w Poznaniu.
W związku z zaproszeniem na kolejny ważny festiwal, Space Fest w Gdańsku, zagrają następną w tym roku polską trasę, a że ich występ w Bydgoszczy spotkał się z dużym odzewem, nie może zabraknąć ich tu ponownie! Tym razem w Zakład? klubokawiarnia
Bilety w cenie 20/ pln.

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl