logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Mikołajki w Centrum Handlowym RONDO

2019-12-06 12:00
2019-12-06 20:00
Centrum Handlowe Rondo
Dla dzieci
Centrum Handlowe Rondo

Wspólne zdjęcia z Mikołajem i mikołajkowe łakocie – już w piątek 6 grudnia w godzinach 12.00-20.00 świąteczna atmosfera zagości w CH RONDO!
Mikołajki w Centrum Handlowym RONDO to dobra okazja, aby pozytywnie nastroić się na nadchodzącą Gwiazdkę. W piątek 6 grudnia w godzinach 12.00-20.00 dzieci będą mogły spotkać się z Mikołajem oraz Mikołajką, którzy chętnie wysłuchają dziecięcych próśb i świątecznych marzeń oraz zapozują do wspólnego zdjęcia na tle bożonarodzeniowego domku elfów. Czas spędzony w CH RONDO umilać będą także łakocie rozdawane przez świąteczną ekipę.
„Niezwykli gości odwiedzą CH RONDO już w piątek 6 grudnia! Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem i Mikołajką! Gwarantujemy, że te Mikołajki na długo pozostaną w Waszej pamięci!” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.
Mikołaj pojawi się w CH RONDO w piątek 6 grudnia w godzinach 12.00-20.00. Aż do Wigilii na pasażu handlowym w CH RONDO, przy perfumerii Sephora, będzie ustawiona niezwykła wyspa świąteczna. Zachęcamy do robienia sobie rodzinnych zdjęć na tle gwiazdkowej dekoracji.

  ______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl