logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Mikołajki z Zawiszą

2019-12-15 11:00
2019-12-15 16:00
Kompleks Sportowy Zawisza
Dla dzieci
Kompleks Sportowy Zawisza

15 grudnia 2019 spotkajmy się wszyscy na "Mikołajkach z Zawiszą"! To specjalna impreza dedykowana wszystkim dzieciom i młodzieży, organizowana przez CWKS Zawisza. W ubiegłym roku w podobnej imprezie w hali tenisowej naszego Klubu uczestniczyło kilkaset osób. W tym roku chcemy, żeby przyszło do nas jeszcze więcej dzieci, młodzieży oraz ich rodziców. Dlatego zmienimy nieco formułę  tak, żeby "Mikołajki" były niezapomnianym wydarzeniem.
Głównym elementem tegorocznej imprezy będzie TOR PRZESZKÓD, przygotowany we współpracy z współorganizatorem wydarzenie, czyli Park17 Centrum zabaw i trampolin w Bydgoszczy. To razem z nimi przygotujemy dwa tory przeszkód, na których każdy będzie mógł sprawdzić swoją zwinność, spryt, kondycję fizyczną. Co więcej, wszystkie starty będą mierzone przez profesjonalną fotokomórkę i zapisywane!
Oczywiście, tor przeszkód nie będzie jedyną atrakcją. Swoje stanowiska będą miały stowarzyszenia CWKS Zawisza, tak by każdy mógł "dotknąć" i spróbować swoich sił w kilku różnych dyscyplinach sportu.
Nie zabraknie oczywiście gastronomii. Naszym Partnerem będzie firma Domino's Pizza, która przygotuje dla wszystkich uczestników pyszną pizzę. Ponadto czekać na Was będą także słodkie niespodzianki.
A wszystko w świątecznej atmosferze, z Mikołajem i prezentami...

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl