logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Zimowa ZaDymka (Biegowe Pory Roku)

2019-12-15 10:00
2019-12-15 13:00
Park Myślęcinek
Sport
Park Myślęcinek

Cykl BIEGOWE PORY ROKU 2019 - reaktywacja. Przed Wami 4 biegi rozgrywane w kalendarzowy, pierwszy dzień każdej pory roku. Jeżeli pierwszy dzień danej pory roku przypadnie w środku tygodnia, biegi będą rozgrywane w najbliższą niedzielę poprzedzającą pierwszy dzień: wiosny, lata, jesieni, zimy. Organizatorami wydarzeń są: CWZS Zawisza Bydgoszcz, Fundacja Zawisza, Biegi Bydgoszcz, Stowarzyszenie Akademia Mistrzów Sportu.
O godz. 10.00 na stadionie Zawiszy rozpocznie się ostatni bieg w ramach tegorocznego cyklu „Biegowe Pory Roku”, czyli „Zimowa ZaDymka”. „Biegowe Pory Roku” to reaktywacja cyklu biegowego, którego cztery edycje odbywają się w okresie czterech różnych pór roku. Zawodnicy mierzą się ze sobą, z własnym rekordem, ale też rywalizują z innymi biegaczami na dystansach 5 km i 10 km. Jak dotąd w tegorocznej edycji odbyły się już trzy biegi:
•    Wiosenne Przebudzenie (17 marca)
•    Sen Nocy Letniej (16 czerwca) – bieg nocny
•    ZaDyszka Bydgoska (22 września)
Wszystkie dotychczasowe biegi rozgrywane były w bydgoskim Myślęcinku. Ostatnia edycja – Zimowa ZaDymka – rozegrana zostanie na trasie ze startem i metą na obiektach Zawiszy. Początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 10.00 (5 km) i 10.10 (10 km). Przed biegiem na stadionie Zawiszy odbędzie się specjalna rozgrzewka dla wszystkich uczestników. Po zakończeniu każdego z biegów w hali tenisowej Zawiszy najlepsi zawodnicy otrzymają statuetki. Wszyscy biegacze, którzy wzięli udział w minimum trzech startach, otrzymają natomiast pamiątkowy medal.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl