logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Teatr magicznych baniek

2019-10-19 17:00
2019-10-19 18:00
Auchan Bydgoszcz
Dla dzieci
Auchan Bydgoszcz

Jaka jest najlepsza recepta na dobre samopoczucie wszystkich dzieci? Już 19 października maluchy biorące udział w przedstawieniu w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przekonają się, że zabawa z bańkami mydlanymi wprawia wszystkich w świetny nastrój! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!
Czas przenieść się do fantastycznego świata teatru i magii! 19 października Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zamieni się w… kosmos bańkowy, w którym nie istnieje grawitacja, a ulotne rekwizyty tworzą niezapomniane wrażenia! Dzieci przeniosą się do świata scenicznej zabawy i magicznych sztuczek, współtworząc z aktorami przedstawienie.
Bańkowe przedstawienie to niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny. Spektakl będzie pełen niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, a w przedstawionej historii nie zabraknie niecodziennych figlów i niezwykłych przygód. Udział w wydarzeniu to niepowtarzalna okazja, by w całości zmieścić się do ogromnej bańki mydlanej!
Teatrzyk odbędzie się 19 października w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp bezpłatny!

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl