logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Babi Targ

2019-10-19 12:00
2019-10-19 15:00
Centrum Handlowe Rondo
Pozostałe
Centrum Handlowe Rondo

Czas na coroczne jesienne wietrzenie szaf w Bydgoszczy!
Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Bydgoszczy oraz okolic, aby przejrzeli szafy i pozbyli się ubrań, których już nie noszą, a przy okazji wymienili swoją garderobę na nową. Podczas październikowej edycji Babiego Targu, uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję przewietrzyć szafy dając tym samym drugie życie swoim ubraniom.
Impreza jest bezpłatna, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby, które chcą przyjść z własnymi ubraniami, będą musiały dokonać rezerwacji za pomocą formularza dostępnego online na stronie
www.babitarg.com.
Zapisy na październikową edycję wystartują 18 września, ok. g. 12.00.
PRAKTYCZNE INFORMACJE
DOJAZD:
CH Rondo jest doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum. Dysponuje bezpłatnym, wygodnym parkingiem - wjazd od ul. Kruszwickiej oraz ul. Nakielskiej. Do CH Rondo można również dojechać komunikacją publiczną, obiekt znajduje się pomiędzy dwoma ważnymi węzłami komunikacyjnymi w Bydgoszczy – Rondo Grunwaldzkie oraz Plac Poznański. Linie, które dojeżdżają do obiektu to 56, 1, 3, 51, 54, 58, 61, 62, 71, 77, 79, 100, 34N, 35N, 36N, AT1.
DLA WYSTAWCÓW:
Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Zgłoszenia od Uczestników, którzy chcą się wystawić (Wystawców) przyjmowane są od 18 września, godz. 12.00 poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.babitarg.com. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
W dniu imprezy rejestracja zgłoszonych Wystawców odbywa się od godz. 11.00 do 11.30. Wystawcy muszą mieć przy sobie maila z numerem rezerwacji – w formie elektronicznej lub na wydruku. Po godzinie 11.30 wszystkie rezerwacje miejsc zostają anulowane.
DLA ODWIEDZAJĄCYCH:
Odwiedzający nie muszą dokonywać zapisu na imprezę. Odwiedzających zapraszamy od godz. 12.00.
W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce pozbyć się zbędnych ubrań czy dodatków lub po prostu przyjść i „upolować” za niewielkie pieniądze ciekawe ubrania.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl