Budujemy Pająka Dobrej Wróżby

2019-07-19 20:00
Galeria Miejska bwa
Galeria Miejska bwa

Galeria Miejska bwa w Bydgoszczy oraz artysta Paweł Błęcki zapraszają do wzięcia udziału w nieodpłatnych warsztatach w ramach realizacji projektu Tymczasowe zagęszczenie materii.
SPOTKANIE WARSZTATOWE w godzinach od 12:00 do 20:00 (spotkanie rozpoczyna się o godz. 12:00, natomiast nie ma konieczności bycia na czas – można przyjść później) \ Galeria Miejska bwa w Bydgoszczy, ul. Gdańska 20 (sala na parterze). Warsztaty trwają do 26 lipca.
Kolektywna budowa Pająka Dobrej Wróżby, który zawiśnie w Parku Kazimierza Wielkiego. Pająk to tradycyjna ozdoba ludowa, a ten, który pojawi się w parku będzie wielkogabarytowy i zostanie wykonany z materiałów zebranych w najbliższej okolicy (głównie z plastiku oraz innych niepotrzebnych rzeczy). Podczas pracy poruszone zostaną zagadnienia związane z ekologią, socjologią i konsumpcjonizmem.
Finalny efekt wspólnej pracy zostanie zaprezentowany podczas otwarcia wystawy 26 lipca 2019
W ramach Programu Rezydencji Artystycznych Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy
KONTAKT: pawelblecki@gmail.com / tel. 601 207 601

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl