logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Smaczny początek wakacji

2019-06-19 09:00
2019-06-19 21:00
Centrum Handlowe Rondo
Dla dzieci
Centrum Handlowe Rondo

W środę 19 czerwca – specjalnie na zakończenie roku szkolnego – Centrum Handlowe RONDO zaprasza wszystkich przedszkolaków i uczniów na darmowe lody! Smaczny początek wakacji będziemy świętować z ulubionymi smakami z Cukierni Sowa i lodziarni Grycan.
Startuje kolejna już edycja akcji „Darmowe lody na początek wakacji”. W środę 19 czerwca w godzinach 9.00-21.00 w CH RONDO na wszystkich przedszkolaków i uczniów czekają kupony, które uprawniają do odebrania jednej kulki lodów w Cukierni Sowa lub lodziarni Grycan. Kupon będzie można odebrać od hostessy, którą będzie można spotkać na terenie CH RONDO (w godzinach 9.00-21.00), jak również na najważniejszych ulicach Bydgoszczy (w godzinach 10.00-14.00). Do rozdania mamy 3000 kuponów.
„Warto zajrzeć w środę, 19 czerwca, do CH RONDO na wspólne świętowanie zakończenia roku szkolnego! Zapraszamy wszystkich przedszkolaków i uczniów na darmową kulkę lodów o ulubionym smaku! Przyjdź do CH RONDO i ciesz się słodkim rozpoczęciem wakacji” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl