GO GREEN z Centrum Handlowym RONDO

Centrum Handlowe Rondo
Centrum Handlowe Rondo

GO GREEN z Centrum Handlowym RONDO
3, 2, 1 … GO GREEN! W dniach 24-26 maja Centrum Handlowe RONDO zaprasza na „zielony” weekend pełen roślinnych atrakcji! W programie m.in. porady ogrodnicze udzielane przez ekspertki ze Schroniska dla Roślin, akcja wymiany roślin oraz promocja, podczas której zakupy w Centrum będą nagradzane kwiatowymi upominkami.
Na trzy dni Centrum Handlowe RONDO zamieni się w królestwo roślin z akcją z nagrodami przygotowaną z myślą o wielbicielach kwiatów. Klienci, którzy w dniach 24-26 maja zrobią zakupy za minimum 100 zł (w tym min. 50 złotych wydane na terenie galerii, można łączyć maksymalnie dwa paragony) i okażą dowód/dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji, otrzymają w prezencie skrzydłokwiat – doniczkową roślinę pokojową o pięknych liściach i równie dekoracyjnych kwiatostanach. Liczba upominków jest ograniczona, a jedna osoba może odebrać maksymalnie jedną roślinkę.
Dodatkową atrakcją wydarzenia będą roślinne wykłady i porady dla ogrodników amatorów realizowane w dniach 25-26 maja przez ekspertki ze Schroniska dla Roślin. Uczestnicy wydarzenia poznają zasady dotyczące pielęgnacji roślin oraz udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach (schnięcie, żółknięcie liści, czarne plamy itp.), a także najpopularniejsze choroby roślin (grzyby, insekty). Wykłady odbędą się w następujących dniach i godzinach:
-    sobota 25 maja – godz. 14:00, 15:30, 17:00,
-   niedziela 26 maja – godz. 11:30, 13:00, 14:30.
Uzupełnieniem weekendowych atrakcji będzie akcja wymiany roślin. Każdy, kto przyniesie do CH RONDO niechcianą zdrową roślinkę otrzyma w zamian nową sadzonkę.
„GO GREEN w CH RONDO to wydarzenie dla miłośników roślin, dla których przygotowaliśmy porady ogrodnicze oraz nietypową akcję pozwalającą wymienić niechcianą roślinę na całkiem nową sadzonkę. W tej niezwykłej kwiatowej scenerii będziemy także nagradzać naszych klientów za regularne zakupy w CH RONDO. Wystarczą zakupy za minimum 100 złotych, aby odebrać kwiatowy upominek, który będzie ładną dekoracją domu tej wiosny” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl