DRUMS FUSION: Urban Street Art - El Loren

2019-05-28 19:30
Amfiteatr przy Spichrzach
Amfiteatr przy Spichrzach

Urban Street Art to cykl występów w przestrzeni amfiteatru przy ulicy Mostowej, do którego zaprosiliśmy muzyków związanych bezpośrednio ze sztuką miasta, sztuką uliczną, buskersową, lecz skupioną na rytmie i jego nieoczywistym ujęciu. Wszystkie występy Urban Street Art są darmowe.
28 maja (wtorek) wystąpi Lorenzo Mena El Loren, perkusjonista, artysta uliczny z dwudziestoletnim doświadczeniem. Ostatnie lata spędził w podróży przez ponad 10 krajów, gdzie wystąpił na niezliczonych festiwalach, w klubach, programach telewizyjnych, gdzie zaprezentował swój „show perkusji recyklingowej”.
Jego zestaw instrumentalny składa się z wiader, patelń, czy rur PCV, z których wydobywa dźwięki zbudowane w stylistykach: funk, drum and bass, electro, techno oraz progressive rhythms. Występ ma na celu promocję ekorozwoju oraz samo-zarządzania. Łączy przyjemność i pedagogikę bliskiej relacji z publicznością, która przemienia magiczną energię w taniec i spontaniczną zabawę.
Wstęp Wolny

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl