logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Uratuj las z gajowym Chrobotkiem! - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

2019-05-18 13:00
2019-05-18 17:00
Auchan Bydgoszcz
Dla dzieci
Auchan Bydgoszcz

Już 18 maja widzów sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz czeka wielka, leśna przygoda. Gajowy, krecik i rusałka będą ratować las przed pożarem i nauczą dzieci, jak przeciwdziałać podobnym zagrożeniom. Wstęp bezpłatny!
Maluchy odwiedzające 18 maja Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz poznają gajowego Chrobotka, bohatera teatrzyku na podstawie opowiadania czeskiego pisarza Václava Čtvrteka. Sympatyczna postać nauczy dzieci, jak zachowywać się w lesie i szanować przyrodę, a dzięki przygodom bohaterów widzowie dowiedzą się, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
Gajowy Chrobotek stanie przed wielkim niebezpieczeństwem, jakim jest pożar lasu. Bohater będzie musiał dokonać wyboru pomiędzy ratowaniem drzew, a obroną mieszkających w lesie zwierząt. W akcji ratunkowej pomogą mu niezawodny krecik Kamratek i rusałka Józefka, a w walce z żywiołem dodatkowym utrudnieniem okaże się złośliwy myśliwy. Pełne emocji przedstawienie z pewnością da do myślenia młodym widzom.
Przedstawienie odbędzie się 18 maja w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie: o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl